Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tony Transport - Busy do Holandi i Niemiec

323
Cena: 250,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Tony Transport busy do Holandii
Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Zakrzewo
Kod pocztowy: 77-424
Ulica: Dworcowa 20
E-mail: biuro@tonytransport.pl
Telefon: +48 664 204 204
Strona www: www.tonytransport.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2018.01.18
ważne do: 2021.12.20
wyświetleń: 203

Szczegóły oferty:

Szczegóły oferty:
Tony Transport jest firmą świadczącą usługi w zakresie licencjonowanego transportu na terenie Polski, ale i za granicą czyli w Niemczech, Belgii i Holandii. Oferujemy Państwu przewozy w systemie „door-to-door”, co oznacza, że przyjeżdżamy pod wskazany przez Państwa adres, zarówno na początku podróży, jak i na jej końcu. Nasze usługi obejmują:
- przewóz osób dla firm,
- przewóz klientów indywidualnych,
- przewóz grup zorganizowanych,
- wynajem busów,
- przewóz pracowników sezonowych.
Istniejemy na rynku od 2009 roku, co pozwoliło nam zaskarbić sobie sympatię oraz, co najważniejsze, zaufanie tysiąca klientów. Duże doświadczenie oraz profesjonalizm naszych kierowców sprawia, że wiele osób regularnie korzysta z Tony Transport. Nasza firma cały czas prężnie się rozwija, dlatego staramy się dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb i wymagań. Zachęcamy ponadto do nawiązania stałej współpracy, w ramach której jesteśmy w stanie zagwarantować korzystne ceny dla stałych klientów oraz grup zorganizowanych.
Jeśli stawiają Państwo na bezpieczny, tani oraz szybki przejazd do Niemiec, Belgii lub Holandii, Tony Transport jest najlepszym wyborem. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
Flota:
Komfort i bezpieczeństwo pasażerów to nasz priorytet, dlatego do naszej floty zaliczają się tylko samochody wyprodukowane po 2011 roku. Oferujemy Państwu przewozy w klimatyzowanych i słynnych z wygody oraz niezawodności busach serii Renault Trafic. Nasi kierowcy posiadają wszystkie wymagane licencje oraz ogromne doświadczenie na drogach Polski i Europy.
Aktualności
Reklama